Nejnovější zprávy


Ukončení pracovní neschopnosti

přidáno: 7. 12. 2022 1:11, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče, milí žáci,
ve středu 7.12. již končí má dočasná pracovní neschopnost  po operaci kyčelního kloubu. Ve čtvrtek 8.12. již tedy vyučuji - prozatím dle stávajícího rozvrhu mého zastupujícího učitele pana Pavla Korfa a v pondělí a v úterý podle stávajícího rozvrhu pana učitele Josefa Kurfiřta. 
Jelikož ale šlo o rozvrhy hodin v tzv. ,,nouzovém stavu", bude nutné můj rozvrh přeorganizovat - alespoň časy docházky některých žáků. Budu v této souvislosti kontaktovat rodiče.

Moc tedy opět prosím o pomoc při návratu rozvrhu hodin do normálu. Postupně tedy budu dotčené žáky (jejich rodiče) kontaktovat.

Ještě jednou moc děkuji za pomoc.

Miroslav Halama


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE A ŽÁKY

přidáno: 17. 8. 2022 7:43, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 10. 12. 2022 1:28 ]

Vážení rodiče a žáci,
6. září bohužel nastupuji do nemocnice, kde podstoupím operaci kyčelního kloubu. Po dobu mé pracovní neschopnosti a rekonvalescence budou žáci mé třídy vyučováni zastupujícími učiteli. Žáky mé třídy si rozdělí dva velmi kvalitní a aprobovaní učitelé. Jeden bude učit žesťové nástroje (p.uč. Josef Kurfiřt) a druhý zobcové flétny a také povede dočasně dechový orchestr  (p. uč. Pavel Korf). Zastupující učitelé budou dojíždět z jiných měst, budou proto časově omezeni, co se týče rozvrhu. Oba totiž vyučují ještě na jiných školách. 
Moc tedy prosím o toleranci a pokud možno vstřícnost při tvorbě vyučovacího rozvrhu hodin. Tito učitelé totiž nebudou moci učit každý den.
Během příštího týdne bychom se měli dozvědět, které dny budou moci tito zastupující učitelé vyučovat. Poté ihned poskytnu tuto informaci rodičům, či žákům. 
Moc se omlouvám za komplikace, ale není jiné řešení. Mějte také prosím na paměti, že tato situace bude dočasná. Jakmile mi to zdravotní stav a lékaři dovolí, ihned se vrátím do školy.

Prozatím se mějte moc hezky,

Miroslav Halama

Okresní kolo celostátní soutěže ve hře na dechové nástroje

přidáno: 6. 3. 2022 1:25, autor: Miroslav Halama

V pondělí 7.3. se v ZUŠ Tanvald uskuteční okresní kolo celostátní soutěže ve hře na dechové nástroje. Tohoto kola se zúčastní také šest žáků naší školy. Jedná se o žáky pana učitele Aleše Tvrdíka, z jehož třídy soutěží tře žáci ve hře na klarinet a saxofon a žáky pana učitele Miroslava Halamy, z jehož třídy se zúčastní tři žáci ve hře na trubku.

Všem soutěžícím držíme palce.

Výuka v pondělí 27. 9. a následný státní svátek

přidáno: 25. 9. 2021 0:31, autor: Miroslav Halama

V pondělí 27. 9. probíhá na naší ZUŠ výuka dle platného rozvrhu.
V úterý 28. 9.je státní svátek. V tento den se tedy neučí. Výuka řádně pokračuje opět od středy 29. 9.

Rezervace výukových hodin

přidáno: 25. 6. 2021 5:42, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče, milí žáci,
nezapomeňte si ke konci prázdnin včas rezervovat termín výukové hodiny na nástroj. 
V levém sloupci těchto stránek najdete odkaz na ,,Rozvrh hodin". Po rozkliknutí zde uvidíte, které termíny jsou ještě volné. Pokud si některý vyberete, napište mi e-mail a já vám termín zarezervuji.

Miroslav Halama

Podrobnosti k organizaci výuky od 12. 4.

přidáno: 9. 4. 2021 7:16, autor: Miroslav Halama

Zahájení výuky v ZUŠ od 12. 4. 2021


Obnovení prezenční výuky v ZUŠ

přidáno: 8. 4. 2021 9:06, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a žáci,
od pondělí 12.4. se v naší ZUŠ opět začne vyučovat prezenčním způsobem systémem 1+1, tedy jeden učitel+jeden žák. Povolena tedy je pouze individuální výuka. Kolektivní předměty (hudební nauka, orchestr a pod.) se prozatím stále vyučují distanční formou. 
 Z informací, které jsem obdržel, nikde nevyplívá, že by žáci přicházející na vyučování do ZUŠ museli být nějakým způsobem testováni. Nevyžaduje se ani prohlášení o bezinfekčnosti. Spoléháme tedy na vás, že své děti zdravotně ohlídáte a o případných změnách nás budete informovat.

Všichni učitelé povinně podstoupí test jednou týdně (vždy ve čtvrtek).
 
Vstup do všech budov je žákům povolen se zakrytím dolních i horních cest dýchacích. V každé třídě budou k dispozici dezinfekční prostředky na ruce.
Byli jsme také upozorněni, že do žádné z budov ZUŠ nemají prozatím přístup rodiče.


Přeji vám všem hezké dny a těším se na své žáky již u mne ve třídě.


Miroslav Halama

Velikonoční prázdniny

přidáno: 29. 3. 2021 8:18, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a milí žáci,
ve čtvrtek 1.4. a v pátek 2.4. probíhají velikonoční prázdniny. V pondělí 5.4. je Velikonoční pondělí. V tyto dny se tedy nevyučuje ani distančně. Vyučování začne opět v úterý 6.4.

Všem vám přeji hezké Velikonoce.

Miroslav Halama

Pololetní volno a jarní prázdniny

přidáno: 26. 1. 2021 0:45, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a žáci,
byť to zní v současné době podivně, v pátek 29. 1. mají žáci pololetní volno. V tento den se distančně neučí ani na ZUŠ. S žáky se tedy distančně nespojím. 
Od pondělí 1.2. do pátka 5.2. navazují pro žáky jarní (spíše zimní) prázdniny. Ani tento týden nebude probíhat výuka. S žáky se tedy spojím až v pondělí 8.2. 

Všem přeji hezké dny a doufejme, že se už brzy sejdeme při normální prezenční výuce ve škole. Je to mé velké přání :-)

Miroslav Halama

Výuka od 4.1.2021

přidáno: 3. 1. 2021 1:19, autor: Miroslav Halama

Vážení žáci a rodiče,
od pondělí 4. ledna 2021 jsme nuceni přistoupit opět k distanční formě výuky. Prosíme, spojte se se svým vyučujícím a domluvte společně strategii distančního vzdělávání. Zároveň Vás moc prosíme o trpělivost a výdrž. Věříme a doufáme, že nadcházející rok přinese návrat ke všemu, co nám tolik chybí. Těšíme se na desítky nejrůznějších školních aktivit, které jsme museli dočasně zcela opustit a školní rok v ZUŠce tak zdánlivě vypadá neuvěřitelně prázdně a smutně. Zároveň v sobě ale pěstujeme naději, že se všechno brzy vrátí do původních kolejí a už na jaře vás snad potěšíme třeba Jarním koktejlem v městském divadle nebo Klavírem pod širým nebem na náměstí Dr. Farského...


Ještě jednou děkujeme za Vaší přízeň, pomoc a trpělivost!


1-10 of 164