Nejnovější zprávy

Výuka v pondělí 27. 9. a následný státní svátek

přidáno: 25. 9. 2021 0:31, autor: Miroslav Halama

V pondělí 27. 9. probíhá na naší ZUŠ výuka dle platného rozvrhu.
V úterý 28. 9.je státní svátek. V tento den se tedy neučí. Výuka řádně pokračuje opět od středy 29. 9.

Rezervace výukových hodin

přidáno: 25. 6. 2021 5:42, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče, milí žáci,
nezapomeňte si ke konci prázdnin včas rezervovat termín výukové hodiny na nástroj.
V levém sloupci těchto stránek najdete odkaz na ,,Rozvrh hodin". Po rozkliknutí zde uvidíte, které termíny jsou ještě volné. Pokud si některý vyberete, napište mi e-mail a já vám termín zarezervuji.

Miroslav Halama

Podrobnosti k organizaci výuky od 12. 4.

přidáno: 9. 4. 2021 7:16, autor: Miroslav Halama

Zahájení výuky v ZUŠ od 12. 4. 2021

Obnovení prezenční výuky v ZUŠ

přidáno: 8. 4. 2021 9:06, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a žáci,
od pondělí 12.4. se v naší ZUŠ opět začne vyučovat prezenčním způsobem systémem 1+1, tedy jeden učitel+jeden žák. Povolena tedy je pouze individuální výuka. Kolektivní předměty (hudební nauka, orchestr a pod.) se prozatím stále vyučují distanční formou.
 Z informací, které jsem obdržel, nikde nevyplívá, že by žáci přicházející na vyučování do ZUŠ museli být nějakým způsobem testováni. Nevyžaduje se ani prohlášení o bezinfekčnosti. Spoléháme tedy na vás, že své děti zdravotně ohlídáte a o případných změnách nás budete informovat.

Všichni učitelé povinně podstoupí test jednou týdně (vždy ve čtvrtek).

Vstup do všech budov je žákům povolen se zakrytím dolních i horních cest dýchacích. V každé třídě budou k dispozici dezinfekční prostředky na ruce.
Byli jsme také upozorněni, že do žádné z budov ZUŠ nemají prozatím přístup rodiče.

Přeji vám všem hezké dny a těším se na své žáky již u mne ve třídě.

Velikonoční prázdniny

přidáno: 29. 3. 2021 8:18, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a milí žáci,
ve čtvrtek 1.4. a v pátek 2.4. probíhají velikonoční prázdniny. V pondělí 5.4. je Velikonoční pondělí. V tyto dny se tedy nevyučuje ani distančně. Vyučování začne opět v úterý 6.4.

Všem vám přeji hezké Velikonoce.

Miroslav Halama

Pololetní volno a jarní prázdniny

přidáno: 26. 1. 2021 0:45, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a žáci,
byť to zní v současné době podivně, v pátek 29. 1. mají žáci pololetní volno. V tento den se distančně neučí ani na ZUŠ. S žáky se tedy distančně nespojím.
Od pondělí 1.2. do pátka 5.2. navazují pro žáky jarní (spíše zimní) prázdniny. Ani tento týden nebude probíhat výuka. S žáky se tedy spojím až v pondělí 8.2.

Všem přeji hezké dny a doufejme, že se už brzy sejdeme při normální prezenční výuce ve škole. Je to mé velké přání :-)

Výuka od 4.1.2021

přidáno: 3. 1. 2021 1:19, autor: Miroslav Halama

Vážení žáci a rodiče,
od pondělí 4. ledna 2021 jsme nuceni přistoupit opět k distanční formě výuky. Prosíme, spojte se se svým vyučujícím a domluvte společně strategii distančního vzdělávání. Zároveň Vás moc prosíme o trpělivost a výdrž. Věříme a doufáme, že nadcházející rok přinese návrat ke všemu, co nám tolik chybí. Těšíme se na desítky nejrůznějších školních aktivit, které jsme museli dočasně zcela opustit a školní rok v ZUŠce tak zdánlivě vypadá neuvěřitelně prázdně a smutně. Zároveň v sobě ale pěstujeme naději, že se všechno brzy vrátí do původních kolejí a už na jaře vás snad potěšíme třeba Jarním koktejlem v městském divadle nebo Klavírem pod širým nebem na náměstí Dr. Farského...

Ještě jednou děkujeme za Vaší přízeň, pomoc a trpělivost!

Prodloužení vánočních prázdnin

přidáno: 15. 12. 2020 5:05, autor: Miroslav Halama

Milí rodiče a žáci,
v pondělí 21. 12.  a úterý 22.12. vyhlásila vláda volné dny pro žáky. V tyto dny se tedy ve školách nevyučuje. Nařízení se vztahuje rovněž na ZUŠ. V pondělí 21. 12 a v úterý 22. 12. se tedy na ZUŠ NEUČÍ.

Obnovení prezenční výuky

přidáno: 20. 11. 2020 3:09, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče, milí žáci,
s radostí mohu oznámit, že od středy 25. listopadu je již povolena prezenční výuka na ZUŠ. Prozatím se to týká individuální výuky ve smyslu 1+1 - tedy učitel - žák. S rodiči je povolena osobní konzultace ve škole pouze ve výjimečných případech. Povinnost nošení roušek ve společných prostorách školy zůstala zachována.
Prezenční zkoušky orchestru prozatím povoleny bohužel nejsou. Doufejme, že ale i ty budou b brzké době povoleny a začneme normálně pracovat.

Moc se na vás všechny těším.

Pokračování výuky distanční formou

přidáno: 31. 10. 2020 11:47, autor: Miroslav Halama

Milí rodiče a žáci,
také od 2.11. bohužel jsme nuceni pokračovat ve výuce v distančním režimu. Všem, se kterými se spojuji přes Google meet, budu nadále posílat odkazy (pozvánky) na spojení v čase hodiny výuky žáka dle rozvrhu, s ostatními bude výuka provozována jiným, domluveným způsobem.

Doufejme, že ve škole společně sejdeme co nejdříve.