DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE A ŽÁKY

přidáno: 17. 8. 2022 7:43, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 17. 8. 2022 7:57 ]
Vážení rodiče a žáci,
6. září bohužel nastupuji do nemocnice, kde podstoupím operaci kyčelního kloubu. Po dobu mé pracovní neschopnosti a rekonvalescence budou žáci mé třídy vyučováni zastupujícími učiteli. Žáky mé třídy si rozdělí dva velmi kvalitní a aprobovaní učitelé. Jeden bude učit žesťové nástroje (p.uč. Josef Kurfiřt) a druhý zobcové flétny a také povede dočasně dechový orchestr  (p. uč. Pavel Korf). Zastupující učitelé budou dojíždět z jiných měst, budou proto časově omezeni, co se týče rozvrhu. Oba totiž vyučují ještě na jiných školách. 
Moc tedy prosím o toleranci a pokud možno vstřícnost při tvorbě vyučovacího rozvrhu hodin. Tito učitelé totiž nebudou moci učit každý den.
Během příštího týdne bychom se měli dozvědět, které dny budou moci tito zastupující učitelé vyučovat. Poté ihned poskytnu tuto informaci rodičům, či žákům. 
Moc se omlouvám za komplikace, ale není jiné řešení. Mějte také prosím na paměti, že tato situace bude dočasná. Jakmile mi to zdravotní stav a lékaři dovolí, ihned se vrátím do školy.

Prozatím se mějte moc hezky,

Miroslav Halama
Comments