2.zkouška orchestru se koná ve čtvrtek 12 září v 18,00 hod.

přidáno: 6. 9. 2013 6:22, autor: Miroslav Halama
Milí členové orchestru, děkuji za 1. zkoušku , která se konala ve čtvrtek.5. září. 
Přesto, že orchestr nebyl kompletní, udělalo se velký kus práce a většina skladeb se ,,oprášila", zopakovala. Na to, že orchestr dva měsíce nehrál, to nebylo tak nejhorší. Trochu scházela soustředěnnost, pozornost a samozřejmě u některých opět kázeň.

Ve čtvrtek 12.září bohužel na zkoušce nemohu být, bude tam p.uč. Grygorenko sám. O víkendu 14.9. a 15. 9. je nutné, abychom si udělali opět generálkové soustředění. Účast všech je velmi nutná!!!!!!!!!! Informace podá pan učitel na zkoušce a budou také zde na webu.

21. září má náš orchestr hrát na letní scéně u Eurocentra (je to přehozené z 20.9 na 21.9). Je před námi - resp. před vámi velký úkol - perfektně zahrát i beze mne. Tím, jak se to přehodilo na jiný den, nemohu tam být, musím být na Moravě. Vy jste ale šikulové, věřím, že to dobře zvládnete. Mrkněte se prosím všichni na své party! 

Na náměstí před jabloneckým magistrátem jste před prázdninami zahráli moc dobře, představitelům města se to moc líbilo a proto nám bylo nabídnuto toto vystoupení. 
Nesmíme zklamat!!!!!

Miroslav Halama
Comments