Čtvrtek 25.1.

přidáno: 23. 1. 2018 1:32, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči,
ještě jednou vám moc děkuji za perfektní vystoupení na plese ZUŠ, která si myslím, že bylo velmi povedené. Množství velmi příjemných ohlasů tomu nasvědčuje. Velmi krásná SMSka mi přišla například od sólotrombonisty České filharmonie Břetislava Kotrby, který naše vystoupení moc chválil a orchestr označil za úžasný a jedinečný. Ale také mnoho dalších reakcí mi přišlo od návštěvníků plesu, muzikantů z orchestru L.Bareše a také od pana ředitele Rakušana. 
Pro nás pro všechny je to důkaz, že naše práce má opravdu smysl. 
Moc také děkuji výpomocem za velkou pomoc a jejich čas. Děkuji také za váš čas věnovaný poctivé a zodpovědné přípravě, která se vyplatila. Jste opravdu skvělí.
Další vystoupení s podobným, možná stejným programem nás čeká 28.3. na náměstí před radnicí, kde budou probíhat velikonoční slavnosti.

Ve čtvrtek 25.1. vám uděluji zasloužené volno. Zkouška tedy neproběhne. Vyhlašuji individuální dělené zkoušky. Sejdeme se až ve čtvrtek 1.2. 

Obnovíme přípravu na Šavlový tanec, Plavala Husička, Okolo Hradce a samozřejmě nevzdávám Krnovskou polku. Pracuji také na nových věcech. Také bychom mohli obnovit Sambu.............

M.Halama
Comments