Čtvrtek 5.10.

přidáno: 3. 10. 2017 1:03, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči,
vzhledem k tomu, že náš orchestr podstatně změnil a ,,omladil" své obsazení, zjistil jsem po minulé zkoušce, že je nutné začít takřka od začátku a věnovat se novějším, začínajícím členům orchestru. Je nutné, aby se co nejdříve zapracovali a ,,vyhráli" se. Doufám, že to půjde rychle. Vše ale záleží na nich, jak na sobě zapracují. 
Starší žáky budu tedy často nechávat při svém domácím samostudiu. S mladšími hráči budeme studovat náš stávající repertoár. Samozřejmě budu dále psát nové věci, na které pak pozvu také starší hráče.  Dokončím i směs M.Jacksona, kde jsou už psány také saxofony a kde bychom museli rozšířit orchestr o basovou kytaru. Jen doufám, že se na nás starším žáci nevykašlou a dodrží přislíbenou pomoc, zejména při přípravě na vystoupení, kterých sice nebude tolik, ale přece jen bych nějaká chtěl absolvovat. Určitě nás čeká vystoupení na plese ZUŠ. 
 Tento čtvrtek tedy není nutná účast Emmči a Toníka Skřivánka a samozřejmě ani ,,hostovacích" hráčů. Budu se opravdu věnovat mladším členům, abychom orchestr dostali co nejdříve do formy, jakou měl.

Ostatní mají samozřejmě účast povinnou!

M.Halama
Comments