Informace o dalším postupu práce orchestru

přidáno: 14. 3. 2020 2:15, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráč, Vzhledem k velmi vážné situaci související se šířením onemocnění COVID - 19 se bohužel rázem mění i situace na školách, naší ZUŠ nevyjímaje. Jistě nemusím připomínat, že všechny školy vč. jablonecké ZUŠ, jsou od pondělí 16.3. uzavřeny. Fungovat budou pouze učitelé a zaměstnanci škol. 
Tato situace bude mít samozřejmě vliv i na chod našeho orchestru. V pondělí mám poradu s p. ředitelem, kde budeme situaci vyhodnocovat a volit další postup. Myslím, ze v této situaci by bylo ode mne velmi nezodpovědné, kdybych svolával zkoušky orchestru a také soustředění. Vaše zdraví, ale také zdraví nás všech je mi rozhodně cennější a prioritnější, než jakákoliv soutěž. Zkoušky, ani soustředění až do doby, kdy bude situace opravdu bezpečná, nebudu svolávat. Než další zkoušku svolám, budu to napřed konzultovat s ředitelem, který bude získávat informace od příslušných orgánů. 
Mluvil jsem také s předsedou poroty krajského kola soutěže dechových orchestrů, který mi sdělil, že konání soutěžního kola je nejisté a ať čekáme na informace. Ať se ale soutěž koná, nebo ne, nezúčastníme se ho, dokud nebudu mít stoprocentní jistotu, že situace je bezpečná.Nejspíš bude ale vše jinak.
Uvidím, co se dozvím v pondělí 16.3. na poradě a informace vám zde sdělím.

Mějte se prozatím hezky a moc prosím, dávejte na sebe pozor, ať jste všichni zdraví.

M.Halama
Comments