Neděle 18.5. - účinkování před jabloneckou radnicí

přidáno: 15. 5. 2014 1:47, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 15. 5. 2014 1:51 ]
Milí členové dechového orchestr,
nejprve vám všem moc děkuji za vzornou prezentaci našeho orchestru a potažmo celé školy na středečním koncertě na náměstí. Myslím, že jste se opět snažili a výsledek byl velmi dobrý a potvrzují to také velmi příjemné reakce posluchačů. Pochvalu vyslovil také náš ředitel a velkou pochvalu vyslovuji také já. Opět jste přesvědčili, že jste bezvadní muzikanti, umíte velmi dobře zahrát i při nepříznivém počasí, dokonce i ladění celého orchestru nebylo vůbec špatné. To si opravdu zaslouží uznání. Moc děkuji také Emě , Elišce a dalšímu klarinetistovi, kteří pohotově zaskočili za nepřítomné hráče. Ála je nemocná, Evža je se školou pryč a Ondra nemohl hrát, protože měl ,,velmi vypjatý týden" (:-))

Velkou pochvalu a obdiv si zaslouží také malé mažoretky paní učitelky Pavly Kocourkové, které se nenechaly odradit nejistým a chladným počasím a naše vystoupení velmi hezky obohatily a zkrášlily. Je to opravdu velmi milé. Pozval jsem je také na naše vystoupení na SHOW ZUŠ příští čtvrtek a také na náš koncert v Lučanech nad Nisou.

Nemohu se ubránit vyslovit obdiv a uznání také pozounovému kvintetu Jablonec Brass p učitele Grygorenka. Znělo to opravdu ,,super" a v rámci ztížených povětrnostních podmínek bylo i ladění vcelku dobré. Každé vaše vystoupení je lepší a lepší. Máte opravdu můj obdiv a jen tak dál!
 
No a už k té neděli:

Jak jistě už víte, v neděli 18. května hrajeme opět na náměstí před radnicí, tentokrát v rámci oslav založení sboru dobrovolných hasičů.
Sejdeme se přímo na místě účinkování - tedy na náměstí nejpozději v 9,30 h, abychom si postavili pulty, trochu se rozehráli a naladili.
,,Na ostro" začínáme v 10 h. Nebudeme však hrát ucelený koncert, ale několik vstupů po dvou, nebo třech skladbách. Budeme v tomto případě pouze jakýmsi doplňkem k dopolednímu programu. Naše účinkování skončí nejpozději ve 12,00 h.
Nezapomeňte si opět noty a kolíčky na prádlo.
Oblečení bude stejné, jako ve středu.

Budou s námi účinkovat opět mažoretky. Budou ale jiné, než ve středu.

Těším se, že se nám to povede alespoň jako ve středu.

DNES, VE ČTVRTEK JE NORMÁLNÍ ZKOUŠKA!  Budeme se věnovat těm novějším věcem, možná uděláme dělenky.

M.Halama


ĉ
Miroslav Halama,
15. 5. 2014 1:47
Comments