Obnovení činnosti orchestru

přidáno: 11. 5. 2020 1:59, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči,
jak jistě víte, od pondělí 11. 5. se v ZUŠ obnovuje prezenční výuka. Dle informací by se měla obnovit i kolektivní výuka v určité míře a za určitých pravidel. Do této kolektivní výuky spadá také orchestr. Nejsem si ale jistý, zda se vůbec do konce šk. roku budeme moci sejít všichni, jako celá orchestr. Uvidíme, budeme nadále sbírat informace. 
Každopádně nějaká činnost proběhnout musí. Do doby, než se budeme moci sejí všichni, budeme s panem učitelem Grygorenkem svolávat pouze dělené zkoušky. Informace o nich vždy najdete zde, nebo na našem orchestrálním FB.

Jelikož se vše začíná teprve znovu rozbíhat a je s tím spojena spousta práce a problémů, tento čtvrtek 14. 5. ještě zkouška dělené skupiny neproběhne. 

Na dělených zkouškách budou platit pravidla podobná, jako na základních, či středních školách.

Pokud je někdo z vás v karanténě, nebo se pohybuje v tzv. rizikovém prostředí, samozřejmě docházku nebude absolvovat. 
Také se může stát, že třeba některé z vás ještě rodiče do školy nepustí - v tom případě potřebuji prohlášení rodičů a takový žák je také od výuky osvobozen. 

Dejte mi tedy prosím vědět, kdo z vás má nějakou překážku v (zatím občasné) docházce do zkoušek, případně potřebuji zprávu od rodičů (u všech nezletilých).


Hezký den,

Miroslav Halama
Comments