Poděkování

přidáno: 27. 6. 2022 7:24, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 3. 7. 2022 6:33 ]
Milí orchestrální hráč,
moc vám chci poděkovat za velmi zdařilý hudební výkon minulý čtvrtek (23.6.) na našem koncertě před OC Central. 
Myslím, že koncert byl velmi zdařilý a opět se nám dostalo mnoho chvály a obdivu. Ohlasy byly velmi příjemné a vždy se hezky poslouchají. Vždy mě ale mrzí, že je neslyšíte vy sami, osobně. Chvála a obdiv jsou směřovány především vám. Já vám vše ale rád přetlumočím alespoň touto cestou.

Moc vám ale děkuji za práci v celém školním roce. Byť je to práce náročná, je to s vámi moc příjemné. Až mě tak trochu mrzí, že repertoár, která máme velmi dobře nacvičen nezahrajeme ještě někde jinde. Třeba v příští sezóně..........uvidíme. Samozřejmě ale budeme zařazovat nové a nové skladby a také použijeme skladby, které jsme letos nevyužili a chtěl bych je opět do nějakého koncertního repertoáru zařadit (Cizinec na pobřeží, Pařížské tango, Baby face, Trumpet a td.).

Jak jistě mnozí z vás víte, během září mě čeká nutná operace kyčelního kloubu. Snad se dočasný záskok za mne vyřeší. Moc prosím, pracujte pilně i s dirigentem, který mě během mé nepřítomnosti nahradí. Já se budu snažit, pokud možno, co nejrychleji se vrátit.

Moc také děkuji velmi cenným výpomocem, které jsou pro náš celkový zvuk orchestru velmi přínosné. Moc děkuji taťkovi Violky Janatové - panu Janatovi (tenorsaxofon), panu učiteli Šprengrovi (barytonsaxofon) a moc také děkuji panu učiteli Oleksandru Grygorenkovi, mé ,,pravé ruce" bez něhož bych tuto práci během celého školního roku jen obtížně zvládal.

Přeji vám všem krásné prázdniny, užijte si je, bavte se hudbou a hlavně na sebe dávejte pozor.

Těším se opět na vás, 

Miroslav Halama

P.S. Přikládám odkaz na fotografie našich koncertních akcí.

SHOW ZUŠ: ZDE
V rytmu ZUŠ: ZDE
Comments