Poděkování a následující zkouška

přidáno: 13. 4. 2017 2:24, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči,
chtěl bych vám moc poděkovat za bezvadný výkon na velikonočních slavnostech. Myslím, že náš koncert dopadl velmi dobře a schází se mi opět mnoho nádherných a obdivných reakcí. A to jak písemných tak i telefonických. Velkou pochvalu jsme obdrželi také od pořadatelů slavností a od pana ředitele, který s námi spolu s paní učitelkou Marií Novou zpívali.
Opět jsem pyšný, že mám ve své žákovské kapele tak šikovné hráče. Velkou poklonu si také zaslouží ti, kteří s námi vystupovali poprvé a odvedli velký kus poctivé práce. Rovněž také ti, co hráli na jiných postech - kluci z doprovodných trumpet.

Do zkoušky ve čtvrtek 20.4. prosím přijďte do zkoušky všichni, tedy i ti starší hráči, protože nás čeká ještě vystoupení v obou dnech Jarního koktejlu ZUŠ a to ve čtvrtek 27.4. - asi 20 minut hraní před divadlem a pak hned v pátek 28.4., kdy máme vystoupit se třemi skladbami s tanečním oborem. 
Nejde mi ani tolik o hraní ve čtvrtek před divadlem, ale spíše o ten pátek s tancákem a o skladbu Something stupid. Nebude jí hrát ani Pepa Pluhař, ani Lenka Nováková. Nabízí se nám dvě verze - Lenka Bártová, nebo odehrát tuto skladbu ve dvou trombónech. Potřeboval bych proto tuto skladbu zkusit a vybrat vhodnou variantu.

Ještě jednou vám moc děkuji, užijte si krásné Velikonoce a těším se na vás opět ve zkoušce.

M.Halama

Fotogalerie po kliknutí na obrázek

https://photos.google.com/share/AF1QipM7vEYT-GXTja8zG8WcBVD15_X-Gjc-721DDk2W1aHoysyfBNghFIv6fulNjvua4A?key=TXh2aWQ4Vkx4SThFMjNlUUdrRUt1Y2xFbllRZ2ZB

Comments