Úspěšné účinkování na Jarním koktejlu ZUŠ

přidáno: 24. 4. 2015 1:49, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči, ještě jednou děkuji za velmi kvalitní provedení skladeb s mažoretkami a s tanečnicemi Samby. Jak jste možná sami postřehli, ohlas byl velký a vystoupení mažoretek a tanečnic s živou kapelou se moc líbilo. Také já jsem byl velmi spokojen. 
Vše jste zvládli i ve stoje.

Velkou pochvalu si zaslouží také skvělí sólisté Emma a Pepa a také členové Brass Jablonec. I jejich vystoupení se moc líbilo nejen mně, ale určitě celému publiku v divadle.  Jste skvělí!

Ve čtvrtek 30. 4. zvažuji ,,domácí přípravu pro všechny, neboť určitě budete chtít navštívit Pálení čarodějnic, také já na na jedné takové akci hraju a také si myslím, že si mimořádné volno zasloužíte. 

Určitě ale proběhne zkouška 7.5. kde musíme přejet celý repertoár na náš koncert , který se koná ve středu 13.5. na náměstí před radnicí. Repertoár bude stejný, jako na plese ZUŠ, či na velikonočních slavnostech. Zvážíme ještě využití mažoretek a tanečnic na Sambu. Buďte prosím na všechny tyto skladby připraveni, ať nemusíme dělat přípravné víkendové soustředění!

O čtvrtku 30.4. budu v nejbližší době informovat na těchto stránkách!

Prozatím se mějte hezky,

M.Halama
Comments