Zahájení nové sezony

přidáno: 26. 8. 2020 5:47, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči,
máme zde začátek nového školního roku a s ním také začátek nové sezóny našeho orchestru. Doufejme, že tento školní rok již bude klidnější, nezatížen epidemiologickou situací plnou zákaz a nařízení - i když člověk nikdy neví................uvidíme.

Co nás čeká?

Čeká nás odchod některých hráčů - musíme se obejít bez Štěpána Pluhaře, který odešel studovat na střední školu do Prahy. Také nás zřejmě na žádost pana učitele Tvrdíka opustí dvě klarinetistky - Kája Kozáčková a Bára Kočíbová. Je to na žádost pana učitele Tvrdíka, který je potřebuje v komorním souboru a tím pádem by již orchestr nezvládly. Možná však přibudou noví hráči, kteří je zastoupí. 

Velkým přínosem bude také příchod několika hráčů na saxofon. Pracuji tedy na dopisování saxofonových partů do našich rozpracovaných skladeb. 

Ještě před prázdninami se hovořilo o tom, že všechny zrušené soutěže z minulého školního roku budou přesunuty na nový, letošní školní rok. Situace se však mění každým okamžikem a situace je taková, že nic není jisté. Možná bude hrát roli také finanční situace. My samozřejmě pojedeme v režimu, jako by soutěž byla.


Sledujte prosím tyto stránky, dám vám zde vědět, kdy bude naše první zkouška. Nejbližší termín bude zřejmě až ve druhé polovině září.

Prozatím se mějte moc hezky, přeji vám úspěšný vstup do nového školního roku a ať se vám v něm vše daří.

Miroslav Halama
Comments