Zkouška ve čtvrtek 13.6.

přidáno: 12. 6. 2019 1:17, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči,
moc vám všem děkuji za bezvadné výkony na posledních dvou vystoupeních, která byla dle mého a dle báječných ohlasů velmi povedená a úspěšná. Zvláště to v Rýnovicích. I když to byly tak trochu ,,bojové" podmínky, kapela zněla skvěle. Moc také děkuji hráčům, kteří již nejsou kmenovými členy orchestru, ale při koncertech nám vypomáhali. Jmenovitě děkuji Emmě Letham, Vítkovi Sladkému, Honzovi Václavů, Klárce Mencové, Danovi Vondrovi  a také Lence Lee Novákové a v neposlední řadě panu Grazianovi Sanvito. Tyto všechny v orchestru moc rád vidím a myslím, že ostatní také. Vždy budou mít u nás dveře otevřené. Moc děkuji také panu učiteli Oleksandru Grygorenkovi, který je mi velikým pomocníkem a bez kterého bych provoz orchestru zvládal jen velmi těžko. Za celou sezónu tohoto školního roku také děkuji vám všem za super práci v orchestru, za obětavý přístup k termínům soustředění, koncertů a podobně. Vím, že to kolikrát není lehké jak pro vás, tak také pro vaše rodiče. Také jim moc děkuji. Děkuji vám  za skvělé výkony na koncertech.
Musím říci, že ačkoliv do našeho orchestru nastoupila řada nových členů, orchestr v tomto roce doznal velkého postupu v kvalitě, v repertoáru a samozřejmě také ve velikosti tělesa. Už jsme pořádně velký orchestr. Rozhodně si myslím, že je to těleso, kterým se naše škola může chlubit. Zachováme-li si tuto kvalitu také v příštím školním roce, budu usilovat o to, abychom se prezentovali také jinde, než v Jablonci nad Nisou a třeba také na nějaké soutěži..........

Ve čtvrtek 13.6. zkouška orchestru nebude, mám školní akademii se svými žáky z 9. tříd na základce.
Teoreticky bychom se měli naposledy v tomto školním roce všichni vidět ve čtvrtek 20.6., ale ani to prozatím není úplně jisté. Informace poskytnu zde.

Prozatím se mějte moc krásně,

Miroslav Halama

Comments