Zkouška ve čtvrtek 6.2. a účinkování na plese ZUŠ

přidáno: 3. 2. 2020 7:11, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 5. 2. 2020 3:27 ]
Milí orchestrální hráči,
ve čtvrtek 6.2. nás čeká generální zkouška před vystoupením na plese. Je proto nezbytně nutné, aby se zúčastnili všichni hráči. Přítomnost na zkoušce přislíbily také zpěvačky. 

PLES: 
V sále Eurocentra se sejdeme v 18,10 hodin nejpozději. Musíme se stihnout naladit, postavit stojany na noty a postarat se o židle. 
V 18,30 h nám začíná akustická zkouška se zvukařem. Také musíme doladit místa na jevišti, příchod a odchod z pódia. Na zkoušce můžete ještě být v civilu, nemusíte tedy mít koncertní šaty. Po zkoušce budete mít volno. můžete jít třeba ještě domů. Rodiče prosím upozorněte, že mezi zkouškou a vystoupením za vás škola nenese žádnou odpovědnost!
Náš výstup začne ve 21,30 h. Sejdeme se nejpozději ve 21,10 h. V zákulisí se trochu naladíme. 
Je nezbytně nutné, aby se každý hráč postaral o svou židli, pult na noty a o noty. Samozřejmě budeme s p. uč. Grygorenkem pomáhat. Vše nacvičíme na akustické zkoušce. 
Po skončení našeho vystoupení je nutné, aby se opět co nejrychleji náš orchestr uklidil, v zákulisí si prosím každý složte svůj stojan na noty, noty ukliďte prosím do připravené tašky tak, aby to vše mohl školník odvézt. 

Případné dotazy zodpovím na zkoušce ve čtvrtek. Do té doby se mějte krásně.

Miroslav Halama


Comments